english
 


 

 NOWA STRONA FESTIWAL TATTOOFEST!!!


 

NOWA STRONA MAGAZYN TF!!!

 

SKLEP TFB CLOTHING!!!TFbrand

TATTOOFEST BRAND

Pomysł „Brandu” jest naturalnym następstwem naszych działań, wykorzystaniem szacunku i nawiązanych przyjaźni z artystami z całego świata.

Motywy na koszulkach są związane z tatuażem, a w kilku przypadkach po prostu nimi są. Częściej zdarzają się artystyczne wizje tatuatorów przeniesione na kartkę papieru, ale zawsze charakteryzujące autora. Po co to robimy? Po pierwsze, dla indywidualnemu klientowi nasze produkty mają pokazać poprzez jakość i innowacyjność wzorów jak artystyczny, oparty na kreatywności i zaawansowany technicznie jest współczesny tatuaż. Dla samego środowiska, tak jak wszystkie nasze projekty, to kolejna okazja do wzajemnego wspierania się i jednoczenia w działaniu na rzecz rozwoju i wspierania sztuki niezależnej. Dla nas samych to kolejne wyzwanie! Nasze produkty są niesamowite i ponadczasowe bo związane z wyjątkowymi artystami. Mają też duszę, bo za każdym z nich kryje się jakaś historia i prawdziwi ludzie. Są takie jak My, ambitne i trwałe! Każda seria jest przez nas limitowana, od 100 do max 300szt na cały świat! Jest różnorodna, bo współpracujemy z różnymi stylistycznie artystami.

DO SKLEPU - klik

ARTYŚCI BRANDU:

Marcin Surowiec
 

Marcina poznaliśmy kilka dobrych lat temu jako pracownika studia "Sauron" z Rudy Śląskiej. Od tamtej pory wiele się zmieniło, przede wszystkim styl prac wykonuwanych przez Marcina. Jego aktualne tatuaże można określić mianem neo-tradycyjnych, nie brakuje w nich także poczucia humoru. To artysta będący ciągle w drodze, więc aby go złapać, musicie uważnie śledzić jego stronę.

            

www.facebook.com/rawtattoo

Alex Gotza

Alex Gotza pochodzi z Grecji. Na co dzień pracuje w studiu „Dirty Roses”, w mieście Saloniki. Tatuażem zajmuje się od 2003 roku, jednak dopiero niedawno zaczął dużo podróżować i bywać na europejskich konwencjach. W 2012 roku swoją obecnością zaszczycił krakowski Tattoofest. Ponieważ byliśmy pod dużym wrażeniem jego szkiców, poprosiliśmy o stworzenie czegoś dla naszego Brandu. Efekt jest imponujący! Mamy nadzieję, że Wam również się podoba. 

  

 www.facebook.com/AlexGotza

Jee Sayalero

Jee Sayalero urodził się w Wenezueli, a aktualnie pracuje w Madrycie, w studiu „HumanFly Tattoo”. Jest niesamowicie uzdolnionym rysunkowo tatuatorem, tworzy nasycone barwami prace o dynamicznej kompozycji. Jego tatuaże choć utrzymane w stylistyce caroon, często są bardzo mocno inspirowane tradycyjną, japońską sztuką.

   

 www.facebook.com/jee.sayalero

Andrzej Leńu Leńczuk

Na tą koszulkę przenieśliśmy plakat promujący siódmą edycję krakowskiej konwencji tatuażu "Tattoofest". Za powstanie projektu odpowiedzialny jest oczywiście Andrzej "Leńu" Leńczuk. 

  

www.facebook.com/lenuart

Łukasz Bam Kaczmarek

Autorem projektu jest Bam, od dawna związany z krakowskim studiem "Kult Tattoo Fest", w którym przez kilka lat pełnił funkcję piercera. Przez wiele miesięcy był także redaktorem magazynu TattooFest. Po okresie przyglądania się pracy innych artystów, sam postanowił złapać za maszynę. Bardzo szybko wypracował charakterystyczny dla siebie styl, który zyskał grono fanów.

     

www.facebook.com/getbambam

Daveee

Można powiedzieć, że Daveee współpracuje z TFB na stałe. To kolejny projekt jego autorstwa. Aktualnie jest na etapie podróży po świecie. Szczególnie chętnie odwiedza kraje Azjatyckie.

      

www.facebook.com/daveeelovesyou

Arek Małecki

Arek pracuje w studiu "Tattoo Jokers" w Ostrowie Wielkopolskim, które to swoją działalność rozpoczęło w 1998 roku. Aktualnie znajduje się przy ul. Sukienniczej 3.

               

Facebook Arka

Bartosz Panas

To jego drugi projekt wykonany dla TFB. Aktualnie Bartek pracuje w swoim niedawno otwartym studiu "Caffeine Tattoo" w Warszawie, które swoją nazwę zawdziecza uwielbieniu Bartka do smaku kawy. Nie trudno ukryć, że był on również inspiracją do powstania, projektu, który pojawił się na koszulce.

        

www.facebook.com/caffeinetattoo

Adriaan Machete

Adriaan Machete do artysta pochodzący z Meksyku, a od prawie 8 lat mieszkający w Berlinie, gdzie niedawno otworzył „Machete Ink Gallery”. Jego tatuaże są pełne kolorów, mocne i pozytywne. Uwielbia meksykański dzień zmarłych i jego symbolikę, dlatego włącza do swoich tatuaży charakterystyczne motywy czy makijaż. Polscy fani mieli okazję spotkać się z nim podczas dwóch krajowych konwentów. Będzie także gościem 7. Krakowskiego Tattoofestu.

        

www.facebook.com/adriaan.tattoos

 

Piotrek „Piti” Kosiba

Piti od ponad dwóch lat pracuje w krakowskim studiu „Kult Tattoo Fest”. Uwielbia prace w kolorze, wciąż doskonali swój podążający w malarskim kierunku styl. Jest wielbicielem nowinek technicznych, i to właśnie przy pomocy jednej z nich powstał projekt widniejący na koszulce. Zamiłowanie do sztuki zaszczepiła w nim mama malarka, z którą do dziś wzajemnie się wspierają i nakręcają do artystycznego działania.

           

Facebook Pitiego

Maszyna - TFB & Cyber Tattoo Collabo

Do wykonania projektu wykorzystaliśmy maszynkę firmy Cyber Tattoo - Pik Ass Shader. Jej rama jest z brązu, wykańczana ręcznie w klimacie „old style”. Każda sztuka to prawdziwe cacko. Wyróżnia się indywidualną numeracją oraz troską o detale. Cewki ozdobione są starymi, niemieckimi Markami. Srebrna śruba kontaktowa wykończona jest mosiężną kostką do gry. Kotwice o obniżonej wadze nadają maszynkom szybkości oraz płynności.

  

www.cybertattoo.net

Kris Ciezlik

Krisa Ciezlika poznaliśmy jako twórcęświetnych, klimatycznych plakatów promujących łódzki Tattoofestival. Od dawna jego osoba i prace były dostrzegane przez polską branżę tatuatorską, ale dopiero jakiś czas temu sam Kris postanowił spróbować swoich sił w pracy z maszyną. Aktualnie pod okiem Bartka Panasa szkoli się w warszawskim studiu „Caffeine Tattoo”. Bardzo cieszymy się, że udostępnił nam swój projekt i dołączył do grona artystów tworzących „Tattoo Fest Brand”.

   

www.facebook.com/caffeinetattoo

Paweł Gawkowski

Paweł pokazał swoje tatuaże szerszemu gronu na konwencji tatuażu w Grudziącu w 2010 roku i od razu zyskał wielkie uznanie. Dziś to jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich tatuatorów. Jest absolwentem Wydziału Architektury w Białymstoku. Jego zamiłowaniem są wszelkie formy graficzne, chętnie porusza się na pograniczu mrocznego surrealizmu i groteskowo wypaczonego realizmu, a także nierzadko okrasza wszystko symbolizmem lub metaforą. Do tatuowania ma bardzo indywidualne i osobiste podejście - emocje ponad wszystko. Pomysły Pawła na tyle nam się spodobały, że od razu postanowilismy wykorzystać dwa z jego projektów.

      

www.panteontattoo.com.pl

Eric De L’Étoile

Eric De L’Étoile obecnie mieszka w Kanadzie, niedaleko Montrealu. Eric tworzy organiczne i biomechaniczne projekty, tatuuje głównie w szarościach, jego prace są mroczne i szatańskie, tak samo jak jego koszulka. Nie da się ukryć, że Eric inspiruje się black metalem, który jest niezwykle ważny w procesie powstawania jego tatuaży, a także horrorami i science fiction.

      

 Facebook Erica

Edek

Edek to młody aczkolwiek bardzo zdolny tatuator. Przygodę z maszynką zaczynał w rodzinnym mieście Koszalinie, od kilku miesięcy pracuje w krakowskim Kulcie. Kiedyś znany był z portretów w odcieniach szarości, aktualnie bardziej pochłaniają go kolorowe prace. Lubi klimat chicano, a ostatnio upodobał sobie tatuowanie stóp – najlepiej obydwu na raz. Edek bardzo szybko się rozwija i aż ciężko sobie wyobrazić co będzie dalej. Na froncie koszulki znajduje się jego rysunek, natomiast z tyłu tatuaż wykonany serdecznemu koledze z Koszalina.

               

      

 Facebook Edka

Izabela Solarz

Izabela Solarz malowała i rysowała od kiedy pamięta, trafiła więc do liceum plastycznego w Kielcach. Skończyła kierunek tkactwa artystycznego. Nauczyło ją to precyzji, która przydaje się zarówno w malarstwie, jak i w tatuażu. Absolwentka malarstwa na UMCS w Lublinie, gdzie poza malowaniem poznała wszelkie inne techniki związane z działalnością artystyczną. Na drugim roku stadiów udało jej się zakupić profesjonalny sprzęt tatuatorski. Obecnie tatuatora krakowskiego studia „Kult”. Motyw na koszulce jest obrazem namalowanym przez Izę.

                     

Facebook Izy

Łukasz Jaszak

Łukasz Jaszak jest po prostu przyjacielem TattooFestu i jego dyżurnym fotografem. Ratuje nas w sytuacjach gdy potrzebujemy coś sfotografować czy zaprojektować. Poza tym szczerze bawi nas swoim humorem i niejedną już trudną sytuacje przedstawiał nam w zupełnie innym świetle. Nieraz też wozi panie redaktor po Polsce, aby mogły one zbierać materiały do magazynu.

                     

www.facebook.com/jaszakphoto

Jakub Kujawa

Jakub Kujawa dopiero zaczyna swoją tatuatorską przygodę. Pracuje w poznańskim „Jazz Tattoo” pod okiem Rogala, z którym zna się jeszcze z czasów liceum plastycznego. Kuba stworzył swój projekt specjalnie z myślą o naszej koszulce. Malarstwo towarzyszy mu od zawsze i lubi je najbardziej, zna się także na graffiti, projektował grafik do gier komputerowych, rysuje pastelami i rzeźbi. W malarstwie najbardziej lubi przedstawienia portretowe, wielopostaciowe i akty. Tatuowanie stało się jego nowym nałogiem, który całkowicie go pochłonął.

                  

www.facebook.com/Kujawaart

Daveee

Daveee pracuje w krakowskim studiu „Kult”. Pochodzi z Torunia, gdzie bardziej niż na tatuowaniu skupiał się na graffiti. Z tatuażem na serio zetkną się w Londynie, gdzie pomieszkiwał kilka miesięcy. Daveee odnalazł się w stylu cartoon. Jest jednym z nielicznych, polskich artystów posiadających wyraźny, sprecyzowany styl. Jego prace charakteryzuje gruby kontur i duża ilość kolorów. Są wesołe, bajkowe i opierają się na jego wyobraźni. Inspiracje czerpie z kreskówek, gier video i muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się przerabianiem vinylovych figurek i próbuje zarazić tym innych Polaków. Nie ukrywa, że jest jeszcze trochę dziecinny… Stara się przynajmniej 2-3 godziny dziennie poświęcić na rysowanie. Skrycie eksperymentuje z tatuażem cieniowanym i na razie nie wystawia efektów na światło dzienne. Bardzo lubi konwencje tatuażu. Zdarza mu się co jakiś czas wyjechać na zagraniczne guest spoty. Branżowa prasa polska i zagraniczna jak „International Tattoo Magazine”, „Skin Deep”, „Scandinavian Tattoo Magazine”, „Tattooarte” poświęciła mu swoją uwagę.  

             

  

 www.facebook.com/daveeelovesyou

Afferni Andrea
 

Afferni Andrea specjalizuje się w tatuażu realistycznym. Chętnie wykonuje portrety, zarówno ludzi jak i zwierząt, których jest wielkim miłośnikiem. Szczególnie upodobał sobie koty. W przypadku tego tatuatora miłość do zwierząt jest impulsem do pracy i doskonalenia swoich umiejętności. To właśnie obserwacja zwierząt i ludzi uczyniła go jednym z najlepszych artystów, na co dzień pracujących z portretem i z tatuażem realistycznym. Przywiązuje wielką wagę do proporcji i światłocienia. Uprawia także inne formy sztuki: maluje olejami na płótnie, sporo rysuje. Organizuje prywatne seminaria, których tematem jest portret i tatuaż realistyczny. Udział w nich biorą profesjonalni tatuatorzy. Powód, dla którego zajął się tatuażem realistycznym, to możliwość oddania ekspresji. Poza tym chęć perfekcyjnego odwzorowania realizmu postaci ze zdjęcia jest dla niego za każdym razem wyzwaniem. Sam mówi: „Kiedy patrzę na zdjęcie zwierzęcia, widzę twarz, wyraziste oczy, przenikliwe spojrzenie, usta i niesamowite tony, kolory i fakturę jaką może mieć tylko skóra lub futro zwierzęcia. Kiedy przychodzi klient i przynosi zdjęcie pupila, który był lub jest bardzo ważny w jego życiu, wykonuję pracę z pewnym sentymentem, trochę tak jakby to zwierze było związane też ze mną. Sam mam na ramieniu portret Assenzio, mojego, wielkiego kota”. Afferni chętnie podróżuje i odwiedza zagraniczne konwencje, nie ominął także Polski.

www.facebook.com/afferni

    

 

Junior

Junior zaczynał pracować jako tatuator w warszawskim studiu na Dereniowej. Równocześnie z pracą w studiu (1997) rozpoczął naukę w studium plastycznym w Warszawie. Tatuował w wielu krajach europejskich oraz w Japonii i Brazylii. Brał udział w licznych, międzynarodowych konwencjach, na których zdobył kilkadziesiąt nagród. Od 2005 roku prowadzi swoje studio „Juniorink” w Warszawie. Zajmuje się głównie dużymi pracami, ma za sobą dwa wydania kalendarza z wytatuowanymi przez siebie kobietami. Jego tatuaże są dość specyficzne, używa wielu kolorów, niegdyś przeżywał fascynację kubizmem. Jest jednym z pierwszych, polskich tatuatorów, którzy zaczęli używać bogatej palety barw w dużych pracach. Oprócz tatuowania próbuje swoich sił w malarstwie, ostatnio są to portrety. Co jakiś czas daje o sobie usłyszeć, np. organizując wystawę swoich obrazów.

www.juniorink.pl

 

 

Ed Perdomo

Ed Perdomo pochodzi z Kolumbii. Tam zaczynał tatuować. Pracował później w wielu studiach w Ameryce Południowej, a nawet w Chinach. Przez dwa lata, które tam spędził, zainspirował się orientalną sztuką, która ma do dziś duży wpływ na jego prace. Niedawno przeniósł sie do Europy (aktualnie mieszka w Szwecji). Robi dużo customowych projektów. Lubi kolory i duże powierzchnie, jego prace są optymistyczne, zwariowane i wprawiają w dobry nastrój. Kocha swój zawód i stara się, aby jego styl był niepowtarzalny. Lubi ciężkie, gitarowe granie i kreskówki. Prywatnie jest bardzo ciepłym, otwartym, rządnym nowych wrażeń człowiekiem. Ed gościł już na krakowskim festiwalu Tattoofest, więc niektórzy na pewno go pamiętają i czekają na jego ponowny przyjazd.

www.edperdomo.com

 

 

Andrzej „Leńu” Leńczuk

Leńu, czyli Andrzej Leńczuk jest osobą którą zna właściwie każdy miłośnik tatuażu w Polsce. Od 1996 roku prowadzi studio tatuażu „Alien” w Wałbrzychu, gdzie jako jeden z pierwszych artystów w Polsce zajął się tatuażem w pełni autorskim. Tatuaże Leńa znane są nie tylko w Polsce. Jest on jednym z najbardziej rozpoznawanych polskich tatuatorów na Zachodzie. Tworzy w charakterystycznym, mrocznym stylu. Jego specjalnością są prace w odcieniach szarości, niepokojące i w mrocznym klimacie. Poza tatuowaniem i spędzaniem czasu na odwiedzaniu zagranicznych konwencji Leńu maluje aerografem, rysuje, zajmuje się grafiką komputerową i fotografią. Nigdy nie uczęszczał do żadnych szkół plastycznych, mimo to jego prace są na wyjątkowym poziomie artystycznym. Każdy projekt jego autorstwa jest efektem kilkugodzinnego rysowania i dopieszczania detali. Leńu jest zagorzałym wrogiem „katalogówek”. Zjawisko tatuażu traktuje bardzo poważnie. Zajmuje się też produkcją custom’owych maszynek do tatuażu, na których pracowali m.in. Robert Hernandez, Victor Portugal czy Jack Ribeiro. Mimo wielu lat spędzonych na scenie tatuatorskiej apetyt Leńa i chęć rozwoju wciąż rośnie, kto wie, może w ślady Andrzeja pójdzie również jego syn - Krystian.

www.facebook.com/lenuart

      

 

Bartek „Bart” Konwiński

Bartek Konwiński aktualnie prowadzi swoje studio w Szczecinie. Na początku tatuował zupełnie amatorsko. Po dostaniu pierwszej pracy w studiu w Warszawie, zrozumiał, że tatuowanie jest tym, co chce robić w życiu. Później pracował kilka miesięcy w krakowskim Kulcie i wyjechał tatuować do Hiszpanii. Tam jak twierdzi, nie miał wielkiego pola do popisu, bo Hiszpanie gustują w gwiazdkach… Bartek to sympatyczny człowiek o wielkich ambicjach, nie bojący się eksperymentować zarówno w pracy, jak i w życiu. Jego dzieła rozpoznaje każdy, kto choć trochę interesuje się polską sceną tatuażu. Jego wizytówką są mocno kolorowe prace, do których przekonał się całkiem niedawno. Sam mówi: „Co do różnic, uważam, że w tatuażu kolorowym można więcej zobaczyć i więcej zrobić, więcej pokombinować dla ciekawszego efektu”. Zabawa kolorami sprawia mu wielką frajdę, najbardziej lubi robić prace realistyczne, bądź podchodzące pod realizm. Lubi także mroczne prace i fantasy. Preferuje tatuaże bez konturów i takie, które zawierają wiele szczegółów. Bardzo chętnie odwiedza zagraniczne i polskie konwencje, uważa, że można z nich wynieść wiedzę cenniejszą od nagród.

www.facebook.com/bart.konwinski

    

 

  

Victor Portugal

Victor Portugal zaczynał swoją przygodę z tatuażem w Urugwaju, by po paru latach zasłynąć na całym świecie. Kilka lat prowadził swoje własne studio „Dark Times Tattoo” na Teneryfie. Aktualnie przebywa w naszym polskim Krakowie, w studiu 9th Circle i z tym miejscem wiąże swoją najbliższą przyszłość. Zdobywa nagrody na największych i najbardziej prestiżowych festiwalach. Świetnie czuje się w mrocznej stylistyce. Tatuaże Victora to najczęściej demoniczne wzory połączone z elementami biomechaniki. Widać w nich też fascynację orientalnymi ornamentami i elementami zaczerpniętymi z architektury. Mimo, iż znany jest głównie z prac cieniowanych, doskonale odnajduje się również w kolorach, co świadczy o doskonałym warsztacie i wszechstronności artysty. Poza tatuowaniem Victor jeździ na bmxie , deskorolce, gra na gitarze i poświęca dużo czasu na rysowanie. Jak sam mówi, w tatuowaniu najbardziej lubi efekt cieni na skórze i przystosowywanie wzoru do ciała. Poza tym bardzo lubi podróże, które są jednocześnie jego hobby i możliwością ciągłego uczenia się czegoś nowego.

www.facebook.com/victorportugal

   

 

Tofi

Tomasz „Tofi” Torfiński prowadzi swoje studio „Ink-Ognito” w Rybniku. Jest uważany za jednego z najbardziej uzdolnionych, młodych, polskich tatuatorów. Prace Tofiego cechują się dogłębną analizą tematu, indywidualnym podejściem, interpretacją abstrakcyjnych pojęć jak starość, śmierć, radość. Tofi jako przedstawiciel młodego pokolenia polskich tatuatorów w zdecydowany sposób otworzył się na artyzm i miejmy nadzieję, że w tym tunelu pociągnie za sobą w stronę światła innych tatuatorów i miłośników tej niewątpliwej formy sztuki. Podczas tatuowania praktycznie w ogóle nie robi przerw, mówi: „Jestem osobą, która gdy jest na etapie kreatywnego przelewania na skórę, nie lubi pustego przebiegu, jeśli jestem w pracy to tatuuje i jak wkręcę się w tatuaż a ktoś mi przerwie, to znowu muszę przez chwilę złapać klimat tego co robię. Nie lubię wybijać się z rytmu”. Jest niezwykle miłym i skromnym artystą z jasno wytyczonymi celami i sprecyzowanymi dążeniami. Jego prace zwracają uwagę także poprzez dbałość o formę i przemyślany dobór kolorów.

Facebook Tofiego

    

 

Bartosz Panas

Bartosz Panas ze studia „Gulestus” z Warszawy jest młodym, dobrze rokującym i rozwijającym się w niesamowitym tempie tatuażystą. Doskonale sprawdza się zarówno w kolorach jak i szarościach. Często odwiedza wraz ze studiem zagraniczne konwencje tatuażu, nawet jeśli na nich nie tatuuje, to bardzo je ceni, bo „pozwalają skonfrontować swoje dokonania z innymi i podpatrzeć kolegów po fachu”. Bartek fascynował się tatuażem już od najmłodszych lat i sporo rysował. W 2005 roku rozpoczął swoje próby: „Początki były trudne, wręcz zniechęcające, ale moc żmudnych treningów na świńskich skórach, a później na „odważnych” znajomych, pozwoliła mi zgłębić tajniki tej trudnej sztuki”. Dość szybko postanowił wyjść z podziemia i w 2006 roku zasilił szeregi „Gulestusa”. W swoich pracach Bartek preferuje kolorowy realizm, który pozwala na eksperymentowanie i zabawę poprzez mieszanie barw. Z pewnością ma przed sobą jeszcze wiele świetnych prac.

 

www.facebook.com/caffeinetattoo

 
  
 
 

Chad Koeplinger

Chad Koeplinger ma długą, charakterystyczną brodę i pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Jednak co najważniejsze, jego specjalnością są klasyczne tatuaże old scholowe. Mówi, że „w Stanach kiedy myślisz o tatuażu, to od razu pojawia się motyw czaszki, skrzyżowanych piszczeli, czy róży. Flashe i właśnie takie klasyczne motywy zakorzeniły się w świadomości ludzi jako tatuaż”. Od 9 – go roku życia zaczął interesować się jazdą na desce i do dziś (chociaż już rzadko jeździ) jest to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. Chad identyfikuje się z ideologią straight edge, nie pije, nie pali i nigdy nie brał narkotyków. Uwielbia podróże i swoją pracę właśnie za to, że daje mu możliwość zwiedzania świata. Pierwszy paszport dostał w 2003 roku i od tamtej pory odwiedził 35 krajów.

www.chadkoeplingerslife.wordpress.com

   

 

 

Sid Siamese1

Sid Siamese zajmuje się profesjonalnym tatuowaniem ponad połowę swojego życia. Najpierw w Tajlandii, potem w wielu studiach w Europie. Obecnie pracuje we własnym studio „Infinity Tattoo Studio” w Szwecji. Myślą przewodnią, która towarzyszy Sidowi w życiu, jest wyznanie: „Kocham moją kobietę, kocham moje dziecko i kocham moją maszynkę do tatuażu”. Ale to nie wszystko, co kocha. Jego ogromną pasją obok tatuażu jest poezja i pisanie muzyki. Sid z jednej strony to wrażliwa, artystyczna dusza, z drugiej - natura żądna wrażeń. W wolnych chwilach lubi robić rzeczy, które sprawiają, że podnosi mu się poziom adrenaliny we krwi, jak np. szybką jazdę na motocyklu czy wspinaczkę. Co ma zamiar zrobić ze swoim życiem w przyszłości? „Chciałbym wrócić do Tajlandii i pracować jako nauczyciel nieprzystosowanych społecznie, zbuntowanych dzieciaków. Mógłbym pracować np. dla jakiejś fundacji”- wyznaje Siamese. Wujek Sida był pierwszym tatuatorem w Tajlandii, który używał do tatuowania profesjonalnej maszynki, miał więc kogo podglądać. Sid specjalizuje się w pracach realistyczno - orientalnych, pracuje głównie w szarościach, często wykonuje duże prace, pokrywające znaczną część ciała. Zwraca szczególną uwagę na to, aby wzór tatuażu komponował się z ciałem tatuowanego.

Facebook Sida

    

 

 

 


Newsletter